Příběh členky chrámu – paní Emma

Poslední měsíce jsem se potýkala s velmi těžkým obdobím. Začala mě umírat (odcházet) babička, která pro mě velmi mnoho znamenala. Tím jak se blížil její odchod, se začaly dít věci, které jsem nemohla pochopit. Chodila nám do snů, nosila nám zprávy z „druhého břehu“… Bylo to moc bolestivé a zároveň zvláštní. Přestože už byla ve špatném zdravotním stavu, pořád bojovala a nějak nemohla odejít. Hledala jsem proto na youtube videa, na téma „jak provázet při odcházení“..

 

Najednou na mě „vykouklo“ video Terezky, kde byla hostem právě Soňa. Přestože zde bylo rozebíráno jiné téma, tak jsem video dokoukala až do konce. Vždy když Soňa mluvila, cítila jsem zklidnění a příjemný pocit, který jsem právě potřebovala. Tím, že zde byl zmiňován chrám Cadwen, tak jsem si vyhledala jeho videa a začala si je vždy večer pouštět. Sonin příjemný hlas mě vždy před spaním uklidil a zároveň donutil k zamyšlení nad smyslem života, duší, karmickými vztahy apod. S nadšením jsem hlídala, kdy se objeví nové video.

 

Soně jsem napsala, že bych měla zájem o výklad karet. Ale nějak mě to časově nevycházelo, zdravotní stav babičky se rapidně zhoršil a já tušila, že konec je blízko.

Zůstala jsem ale pořád nadšenou sledující chrámu Cadwen. Babička zemřela a já potřebovala najít odpovědi na moje pocity a otázky. Měla jsem pocit, že jdu životní cestou, která mě nevyhovuje, že mám jít cestou jinou.  Najednou se objevilo video, kde Soňa pozvala druidky do chrámu. Měla jsem okamžitě pocit, že musím jet. Takže jsem Soňu znova kontaktovala a za pár dní jsem seděla ve vlaku a jela do chrámu. Už cestou jsem potkávala úžasné ženy, které měly stejný cíl.

 

Když jsem poznala Soňu a další členky chrámu, měla jsem pocit, že je znám. Přestože jsme každá jiná, jak věkově, místem bydliště, zaměstnáním, moje duše je poznala. Tak začala moje cesta … Soňa nám postupně předává svoje vědomosti. Učí nás umění meditace, provádí nás čištěním Keltských draků, vysvětluje keltskou kulturu apod. Po jednom tomto čištění se vyřešil můj dlouhodobý problém (blok) a já si mohla po několika letech, bez bolesti užít ten nejintimnější akt mezi mužem a ženou. A přitom jsem plánovaně tento blok zatím řešit nechtěla. Zatlačila jsem ho hodně hluboko do sebe, s tím, že to prostě tak je…

 

Každé setkání v chrámu je pro mě neskutečné. Úžasné setkání s těmi nejlepšími ženskými. Každá z nás ve svém životě něco řeší, nejčastěji asi vztahy. Už jen to, že můžete s někým sdílet, co Vás trápí, Vám pomůže. Je zde ale plně respektováno, co chcete sdílet s ostatními a co už ne. Po každém setkání přijedu domů sice unavená, ale tak „nějak vyklidněná“ a „lehčí“.

 

Vím, že jsem v životě spoustu věcí neudělala správně. I když já jsem si v daný okamžik myslela, že dělám to nejlepší. Svou energii jsem dávala do situací, které si ji nezasloužily. A mě ta energie pak chyběla, byla jsem unavená a vyčerpaná. Řešila jsem problémy za nejbližší členy rodiny. To už se nyní snažím, od konce roku 2021, nedělat. Poprvé jsem dokázala říct, to je tvůj problém – vyřeš si ho. Reakce druhé strany, přemlouvání a jakýsi nátlak. Trvala jsem si na svém. Stanovila si hranice. A přišla neskutečná úleva…Moc mě pomohlo video Soni, kde uvedla, že si máme stanovovat hranice.

 

Chci se mít víc ráda, učím se říkat ne a nyní se chystám na vyřešení jednoho mého „nespočítaného příkladu“, který se mi pořád jako bumerang vrací. Zase jsem chtěla utéct, jako už asi 3x, ale hlavou mě běžela slova Soni z jednoho videa:  „ten příklad už vyřeš“. Tak jsem se k tomu postavila čelem a udělala první krok. No uvidíme, jestli ho konečně zvládnu spočítat.

 

No mám na sobě pořád spoustu práce, mám obavy, ale zároveň se na to těším. Vím, že díky Soně a chrámu Cadwen je tato cesta správná.

 

Na mém čtecím stolku našla svoje místo kniha, kterou Soňa doporučuje. „Jak se zbavit starostí a začít žít.“  Tak doufám, že se mi to podaří.

 

 

Mohlo by se vám také líbit...