Magie vody

Magie vody

Všechny pradávné civilizace a kultury věděly, že voda je posvátná a je zdrojem života a síly. Vodní toky a zejména prameny byly ve velké úctě a vážnosti, protože tenkráte lidé věděli a dokonce viděli, že každý pramen chrání víla pramene. Je to vodní víla. Je překrásná a poprvé jsem ji uviděla a měla s ní možnost mluvit u keltského pramene života. Tyto víly jsou opravdu velmi krásné a moudré. Jejich úkolem je chránit pramen a pracovat na tom, aby byl čistý a aby vyvěral z útrob Matky Země.
Pod tlakem naší civilizace jsme už tuto pravdu zapomněli. Máme pocit, že je jedno, jakou vodu pijeme, a jsme ochotní připustit, že pokud jsou ve vodě nějaké minerály, tak je zdravá pro naše tělo. Ale ve vodě je toho mnohem víc. Voda je totiž magnet a přijímá do sebe myšlenky a naše emoce. Voda má paměť a pamatuje si, kudy protékala, jestli kovovým potrubím, nebo lůnem Matky Země. Pamatuje si skálu, kterou proudí a přijímá i paměťovou informaci toho, jaký druh skály to je, jestli pískovec nebo žula.
V chrámu Cadwen proběhl seminář Magie vody, kde měly členky možnost ochutnat vody z pramenů, přivezených z různých koutů země. A světe div se! Naprosto každá členka při ochutnání zjistila, že není voda jako voda. Měkká voda z kolínské roviny měla úplně jinou chuť, než voda ze studánky z Beskyd nebo ze Šumavy. Dokázaly jsme charakterizovat vodu a dokonce vybrat si pro sebe tu pravou podle svých vnitřních potřeb. Ale to ještě nebyl konec našeho semináře. Do několika hrnečků jsme nalily vodu a daly k nim různé polodrahokamy nebo keltskou spirálu, která sama o sobě dokáže harmonizovat vodu. Výsledky byly ohromující. Úplně stejná voda rozlitá do hrnečků po hodině působení polodrahokamu nebo jiného magického artefaktu měnila nejenom chuť, ale lehce i barvu. Tady se potřeby druidek lišily. Ty, co měly problémy se vztahy, tak jim chutnala voda s růženínem, ta, která měla drobné zdravotní problémy   oceňovala více vodu s křišťálem a mě nejvíc chutnal nápoj s měsíčním kamenem. Prostě jsme si tam každá našla přesně to, co jsme potřebovaly. Na závěr každá druidka dostala 3 magické formule na impregnaci vody. Tyto kouzelné formule se nesmí zapsat a musí si je každá druidka zapamatovat. Protože základním kamenem práce druidů je, že vše si druid – druidka musí pamatovat. Dané formule jsou magicky chráněny a mohou být předány pouze z druidky k druidce. Toto první magické cvičení budoucích druidek začne postupně plnit svůj účel. A co říct na závěr? Milujte vodu! Je dárkyní života na Zemi. A když jí budete milovat, předáte jí svoje emoce a svoji lásku a taková voda Vás bude čistit a léčit.

S láskou Vaše Soňa

Mohlo by se vám také líbit...