Příběh Terezky z Pipinění

Terezka za Pipinění

 

Když jsem začínala před 20 lety pracovat v Mohelnici na Moravě, přišla ke mně nejdříve její teta Jana. (video co je to láska) Byla to na duši křehká a krásná žena plná života a energie. Protože tito lidé jsou světem zraňováni víc, než ostatní, kteří si to tolik nepřipouští. Proto projevila zájem i o terapie a mohly jsme se setkat blíže. Řekla mi, že její sestřenice (máma Terezky) byla vážně nemocná a že by taky ráda přišla na karty. Souhlasila jsem a tak přišla Terezčina maminka. Vidím to jako dnes.  Silná a sebevědomá žena, která chtěla celému světu dokázat svůj um a to, že je jedinečná a úžasná. Někteří jí nazývali schopnou kariéristkou, protože do své práce dávala všechnu svoji sílu a energii. Bohužel zapomínala na sebe! Nepochopila, že jediný člověk, kterého musí přesvědčit o svých schopnostech je ona sama. Chtěla, aby jí lidé milovali, ale ona jediná zapomněla milovat sama sebe. Vážný, těžký problém rakovina, který jen s námahou zvládala ji tížil na duši. Chtěla vědět, co bude dál, jestli se nemoc vrátí nebo ne. Karty ukázaly, že dostala šanci! Šanci, kterou už nesmí promarnit, musí přestat žít tak, jak žila, změnit úplně všechno, svůj životní styl, svoje návyky svůj pohled na život. Řekla jsem jí, že pokud začne milovat svůj život, probudí v sobě radost a chuť k životu, nemoc se nevrátí. Jenomže tohle se snadno řekne, ale hůř uskuteční. A tak postupně zabředávala do starých vzorců myšlení a vracela se do stých zajetých kolejí. Za 2 roky nemoc propukla znova! Tentokrát s novou a razantnější silou. Vysílené a unavené tělo Terezčiny maminky už to nedokázalo zvládnout! Zemřela. Bylo mi to moc líto. Zemřel člověk, který toužil po lásce, ale sobě lásku dát nedovedl. Od tety Jany jsem se dozvěděla, Terezka je naštěstí už plnoletá, a že ona jí teď bude dělat mámu.

A pak šel život dál. Běžné starosti i vážné, noví klenti,…život se posouval ve svém tempu a nikoho nešetřil. Ani mě ne. Posléze jsem musela opustit Mohelnici a našla jsem odvahu se ke své druhé práci přihlásit oficiálně. Jen ti, kteří potřebovali moje služby, se za mnou vraceli. Mezi nimi byla i Janička. Někdy mi přinesla kusé zprávy o Terezce, říkala, že dodělala školu a nějakou dobu potom začala nahrávat videa na Youtube. V té době jsem neměla moc volného času, tak jsem Terezku nemohla sledovat. Až jednoho dne mi zavolala, že by ráda přišla na karty. Jednalo se o vztahovou záležitost. Řekla jsem jí, že tento vztah, který má, za chvilku skončí, že je to jen jakési intermecco . Hned po něm měl přijít hluboký a silný karmický vztah s oboustrannou přitažlivostí. A tak se i stalo. Terezka si našla svého současného manžela. Pak jsme se dlouho neviděly ani jsme nebyly v kontaktu. Minulý rok mi Janička napsala, že se Terezka vrátila z Ameriky a že by ráda zase přišla na karty.

To bylo v době, kdy vznikla moje vize o chrámu, který bude útočištěm pro lidi, kteří budou potřebovat pomoct jak na duši, tak na těle. Už ta myšlenka byla sama šílená. Když jsem viděla, z jaké ruiny chci postavit chrám, a stála jsem na prázdné půdě, kde měla být pracovna chrámu Cadwen. Říkala jsem si: „Soňo, ty jsi zešílela!“ Tohle nemůžeš zvládnout ani finančně ani fyzicky. Ale když má Božská Prozřetelnost s vámi svoje plány, pomůže Vám je uskutečnit! A tak jsem dávala do chrámu vše a nápad natočit videa, která by ukázala moji práci a povolala druidky do chrámu, se mi zdál zajímavý. A tak jsem do toho šla. Při natáčení prvního video jsem byla ztrémovaná a nedostala jsem ze sebe ani pořádně souvislou větu. To byla tragédie (video jak ukonči nefunkční vztah I). Další videa už trochu šla. Začala jsem ztrácet strach a začínala jsem si aspoň trošku věřit. No a v té době náhodou přijela Terezka na karty. Terezka, co je youtuberka! A nápad byla na světě! Domluvily jsme se, že se mnou udělá rozhovor na svém kanálu. Sice se mi ještě trochu klepaly kolena (naštěstí jsme seděly u mě na zahradě), ale neuvěřitelně roztančená energie Terezky se mnou udělala své. Za chvilku jsem se rozhýbala a Terezčina bezprostřednost, otevřenost mě uvolnila natolik, že jsme si povídaly, jako kdyby to byl přátelský rozhovor někde při kafíčku v kavárně. Vlastně abych byla upřímná, docela jsem si to užívala. Terezka vždycky do mě krásně šťouchala a ono to šlo. Bylo to právě díky ní, že se chrám Cadwen postavil na nohy a právě z jejího kanálu přišla skvělá děvčata, která tvoří stabilní skupinu. Nikdy jí za to nepřestanu být vděčná!

Po rozhovoru jsme ještě vyložily karty, chtěla vědět, jestli bude těhotná. Karty říkaly, že tělo bude nachystané. Jde jen o to, kdy se rozhodnou oni dva. A pak odjela na Kanárské ostrovy. Před vánoci jsem měla zvláštní živý sen. Viděla jsem v něm Terezku, jak mi říká, že je těhotná a ještě že jí musím něco důležitého říct. Je to prý velmi důležité! V noci jsem se z toho snu probrala a říkala jsem si, že to nesmím zapomenout., jenomže jsem to zaspala a tak jsem si ze snu pamatovala jen to, že Terezka bude těhotná a že jí mám něco důležitého říct. Ovšem co, to jsem nevěděla, tak jsem jí napsala a zavolaly jsme si. Zeptala se mě: Jak to víš, opravdu jsem těhotná! Tak jsem jí raději zbytek snu neříkala, abych jí zbytečně neděsila. Měly jsme z toho velikou radost, takže na nějaké chmury nebo upozornění čas nebyl. Byla opravdu šťastná a já s ní! O vánocích mi zavolala. Byla smutná. Chtěla, abych se jí podívala do karet, jak to dopadne. Nechtělo se mi. Nechtěla jsem jí ublížit, snažila jsem se tomu vyhnout, ale zklamat jsem jí taky nechtěla. Tak jsme se koukly a výsledek nepotěšil ani mě ani ji. Slíbila jsem jí, že si s duší miminka zkusím promluvit, ale že musím respektovat jeho vůli. Terezka přesto o miminko přišla. Když jsem nahlížela do karet, mělo pocit, že mu bude chybět láska. Moc jsem to nechápala, protože jsem viděla, jak se na něj těší a kolik lásky je schopná mu dát. Viděla jsem chlapečka a nerozuměla jsem tomu. Terezka mi řekla, že tomu rozumí., že chtěli s manželem holčičku, a že když hovořili o miminku, tak se vždy bavily o holčičce. A tak duše miminka odešla.

Ale její tělo je mladé a zdravé. Je tam nachystané další miminko a nebude to dlouho trvat!  A všichni oslavíme jeho příchod a věřím, že její videa dostanou nový rozměr…budou o výživě, plínkách, oblečkách a zanedlouho uvidíme nejmladšího youtubera na světě. Bude mít krásnou energii po mamince a sílu po tatínkovi. Takže hodně štěstí Terezko, děkuji za všechno. Mám Tě moc ráda!

S láskou Soňa

 

Mohlo by se vám také líbit...