Zasvěcování posvátných magických kamenů

Zasvěcování posvátných magických kamenů

Když vznikal chrám, tak jsem dostala „z Vrchu“ informaci, že součástí chrámu budou magické léčivé kameny. No, upřímně moc jsem tomu nerozuměla. Už sama myšlenka, že stavím chrám, se mi jevila jako nereálná a mockrát jsem pochybovala o svém zdravém rozumu a stejně to bylo i u kamenů. Nejvíc mě děsilo, že byl čtvrtek odpoledne, druhý den byl Beltain (pálení čarodějnic) a já jsem měla zasvěcovat magické kameny a vůbec jsem nevěděla jak na to a co s tím. Volala jsem Míle s tím, že nějak nechápu, jak mám zasvětit kameny a co si mám připravit, že nemám žádné informace. Míla mi řekla, zůstaň v klidu, až to přijde, tak to budeš vědět a v té chvíli, kdy jsme spolu mluvily, mi začaly chodit informace co je potřeba na zasvěcovací rituál. Keltská voda mrtvých pro Cernuna, růže, peří, krev a další ingredience pro zasvěcovací rituály. Kameny totiž byly dva. I když to vypadalo nereálně, všechny potřebné věci jsme sehnaly. A tak jsme vyrazily! Míla z Prahy a já s Martinou, co ovládala automatickou kresbu, z Moravské Třebové. Na místě, kam jsem měla založit první kámen, byla hromada dřeva a netušila jsem, kolik času mi potrvá vyklidit prostor pro kámen. Ale vesmír vždy připraví, co nachystané být má! A tak když jsme přijely, objevil se Pavel, zedník, který postupně opravuje chrám (a také jediný ze zedníků, které mi chrám pustí) a pilně řezal dřevo. Prostor pro kámen byl vyčištěný a nachystaný. Byly jsme tam ve 3 hodiny, tedy v hodinu, kdy kulminuje energie Venuše, čili ženské božské energie. Nejprve jsme ve 3 začaly zasvěcovat kámen Cernuna. Při zaříkávání magickými formulemi jsem uviděla obrovský proud světla, který vytryskl ze země a pak jsem uviděla samotného Boha. Byl majestátní a měl paroží. Je bohem Lesa a Smrti. Požádala jsem ho, aby střežil a chránil tento kámen a aby každému, kdo na něj vstoupí, odebral vše bolestivé, negativní a nemocné. Při zasvěcování druhého kamene 3 bohyním – Freye, Ishtar a Issis (kámen lásky, který má dobíjet) došlo ke kolapsu energií. Rozbil se celý prostor a já jsem netušila, co s tím, energie spolu začaly bojovat a mě se nepodařilo je usměrnit. Až po spolupráci s Martinou jsme našly u vchodu do staré budovy chrámu místo, kam jsem položila růženín a energie za začaly uklidňovat. Růženín jsem pak vyměnila za křišťál a ten ukotvil protikladné energie. Byla mi tím udělena lekce o vyrovnanosti energií a o jejich vzájemném působení.

Později jsem na Lugnasag (dožínky) zasvětila samostatný kámen Bohyně Ishtar, která do chrámu vstoupila jako první, dokonce ve chvíli, kdy jsem ještě neměla ponětí o chrámu a jeho existenci a domnívala jsem se, že tento dům bude jen vyjádření mých architektonických schopností.

Poslední Kámen bohu Taranisovi se zasvěcoval s otevřením chrámu, tedy na Samhain a je tedy nejmladším kamenem i přes to, že je zasvěcen hlavnímu Bohu starých Keltů.

A jestli kameny fungují, na to byste se měly zeptat těch, kteří si na ně stoupnou. Někdo cítí brnění, někdo se na kameni vyvrací a někdo necítí vůbec nic. Vzpomínám si, že Míla, kdykoliv se postavila na kámen Cernuna dostala pravidelně průjem a utíkala na záchod. Poslední zkušenost mi dopřál Fanda, který když se na něj postavil, tak nic necítil, ale protože mu to nedalo, tak to zkusil ještě jednou a tentokrát se postavil čelem k severu a kámen začal fungovat. Začal mu odebírat zdravotní problémy a čistit ho. Nejlepší ale bude, když si je vyzkoušíte sami, protože chrám Cadwen je otevřený každému, kdo to potřebuje a má srdce na správném místě.

V chrámu Cadwen jste vždy vítáni.

S láskou Soňa

Mohlo by se vám také líbit...