Vlaďka

Potkala jsem ji asi před 15 lety. Přišla na doporučení jedné paní, která ke mně chodila pravidelně. Jako správný kozoroh zaujala velmi negativní postoj k výkladu a k energiím, ale protože měla partnerský problém, donutilo ji to překročit její bezpečnostní mantinely a vydat se neprobádanou cestou, a to na výklad.

Když se posadila na židli, vrhla na mě podezíravý pohled. Asi čekala bradavici na nose a černou kočku na rameni. Ani jedno jsem neměla, a tak jsem byla velmi podezřelá. Když jsem počala výklad karet, výraz v její tváři se začal měnit. Vypadal překvapeně až užasle, protože informace, které jsem jí říkala, věděla jen ona. Získala jsem si její důvěru.

Dozvěděla se, že její vztah končí, ať udělá cokoliv. Karmický vztah vybil veškerou svoji energii a bylo na čase jít dál. Záležitosti finančního charakteru, jak vyplatit partnera, to všechno jsme probrali, a dokonce tam byla i pozitivní karta – nový karmický partner. Dívala se na mě dost nechápavě, skepticky a nakonec pobaveně. Prostě tomuhle se uvěřit nedalo.

Asi za měsíc se jí v životě opravdu objevil nový partner. Byla spokojená a pak jsem jí pár měsíců neviděla. Když přišla znova, vynadala mi. Řekla jsem jí, že její partner je karmický a on odešel. Nic neřekl, sbalil si věci, klíče hodil do schránky a byl pryč! Musela jsem jí vysvětlit, co to znamená karmický vztah a karmický partner. Může odejít, přesto energie karmy je bude sbližovat a přitahovat k sobě. Dokud se karmická energie nevybije. Za 2 měsíce se jí zase vrátil do života a ona začala zažívat svoji pohádku. Jezdili spolu bruslit, plavat, trávili spolu čas, a to nejdůležitější bylo, že ho milovala a on ji.

Pak se mi vytratila ze života. Já jsem přestala jezdit do jejího města, protože se mi narodila moje třetí dcera, a už jsem našla odvahu se přihlásit k tomu, že vykládám karty. Můj život se řítil svými životními karamboly, až dospěl do bodu, kdy jsem začala stavět chrám a natáčet první videa.  A pak se znova objevila v mém životě po hodně dlouhé době.

Vnitřně cítila, že její karmický partner asi někoho má. Když jsem ji po tak dlouhé době viděla, nepoznávala jsem ji. Přibrala, zpohodlněla. Seděla doma s pejskem a její partner jezdil o víkendu do nedaleké vesnice, kde si začal stavět chatu. Už spolu společný čas netrávili. Jejich vztah se posunul do rutiny a nudy. Koukli jsme do karet. Opravdu tam někoho měl, ale ukazovalo to, že tuhle krizi zvládnou. Nabídla jsem jí, že může přijet do chrámu na seminář. Výklad byl ve čtvrtek a ona musela operativně zareagovat. Přijala výzvu, jako správný kozoroh. Oznámila partnerovi, že někam jede a že se večer vrátí. Byl v šoku. „Ty přece nikdy nikam nechodíš…“ reagoval překvapeně.

Našla si spoje vlakem a vyrazila k Poděbradům. V Kolíně se jí ujala Petra, zakládající členka chrámu, a společně dorazily na určené místo. Když absolvovala celý program, pochopila, že chrám není jen seminář, ale její druhá rodina. Je to místo, kde se může otevřít a vyhodit vše, co ji trápí, a pak následuje konejšivá náruč chápající a souznící ženské energie, která je hluboce léčivá na srdci. Byla ráda, že jela, ale energie bohužel necítila.

Když jsem se jí ptala, proč je v chrámu, odpověděla, že nic necítí a že tam je, aby se postarala o všechna děvčata, která přijela. Pak jezdila sporadicky, zhruba jednou za 4 měsíce. Jak potřebovala synchronizovat nebo pohladit na duši. Její citlivost vůči energiím se zlepšovala. „Do kruhu mě nedávej, stejně nic necítím,“ vzdorovala, když jsem jí chtěla umístit do keltského kruhu. Ale jednou stála bezprizorně a smutně u kruhu.

„Chceš to zkusit?“ zeptala jsem se jí.

„Hm“ řekla odevzdaně a vstoupila do kruhu. To, co se tam dělo, bych si nedokázala představit ani v tom nejdivočejším snu. Chvěla se, brečela, zažívala hluboké trauma příběhu, který nebyl její.

„Tohle je ona“ říkala jsem si v duchu a nevěřila jsem vlastním očím.

V listopadu ale následovala krutá rána mezi oči. Partner, který se jí vrátil, protože její samostatnost, kterou předvedla, ho překvapila, odešel. Prý už jim to přestalo fungovat. Ještě před týdnem plánoval Vánoce a dárky pod stromeček a najednou tohle. Koukli jsme do karet. Na jedné zábavě, na kterou se vydal, se vyspal s jinou ženou a tím jejich vztah naprosto ukončil. Byla to obrovská rána, ale držela se. Prý to zvládne a nemám mít obavu. Tenkrát poprvé, co stojí chrám a co pracuji v této oblasti, jsem někomu něco přikázala. „Pojedeš do chrámu“ řekla jsem rezolutně.

„Ale ne, já to zvládnu.“

„Neexistuje, prostě jedeš, vezmu Tě autem.“

Dala si říct, sedla do auta a vyrazily jsme. Potřebovala v této chvíli chrám, vypovídat se, ulevit si. Chrám jako druhá rodina nezklamal a když jsme jely zpátky, děkovala mi, že jsem ji donutila jet. V této chvíli byla schopná o to víc vnímat intenzivně to, co mám ve všech svých videích a v seminářích. To špatné a těžké, co se nám děje tu není proto, aby nám to ublížilo, ale aby nás to posunulo dál.

Začala na sobě pracovat a jezdila na semináře pravidelně. Začal ji bavit pohyb a plavání, začala měnit myšlení a za 2 měsíce shodila 12 kg a rozsvítila se. Z obyčejné šedivé holky se stala vřelá, objímající a rozesmátá osobnost. Ted’ byla na posledním semináři a s Cadwen se spolu smály tak, že strhávali celou skupinu.

„To je teda v pr…„ řekla mi jednou do telefonu „…neměla bych náhodou být v háji a hroutit se…?“ a srdečně se tomu smála.

A jak ukončit tento příběh? Asi esemeskou, kterou poslala na chrámovou skupinu. Myslím, že nemám, co bych k tomu dodala:

Vladi, teď jsi nás úplně dohnala k slzám. Jsme na tebe tak hrdi. Stává se z tebe strašně silná žena a ta změna jde na tobě hrozně vidět. Úplně záříš. A jsme za to opravdu vděční. Máme tě strašně moc rádi a přejeme si pro tebe jen to nejlepší a doufáme, že víš, že na nás se vždy můžeš se vším obrátit a jsme tu pro tebe. Vůbec si nemyslíme, že jsi blázen. Přesně naopak. Jsme moc rádi, že konečně umíš projevit emoce a že si v sobě řešíš svoje problémy a jen nám tím dokazuješ, jak silná jsi žena. ❤️❤️

 

S láskou Soňa

 

 

 

Mohlo by se vám také líbit...