Ženské kruhy – skupinové terapie, 

Tato společná setkání pro příznivce chrámu Cadwen se budou konat pravidelně (dvě setkání v měsíci, jedno společné téma pro dvě skupiny). Cílem je utvořit kompatibilní skupinu, která se rozhodne na sobě pracovat a rozvíjet své schopnosti. Terapie jsou vhodné i pro muže. Věková hranice není dána, rozhoduje vnitřní zájem, touha se rozvíjet a potřeba na sobě pracovat. Program se bude měnit dle aktuálních potřeb. Postupně budou zahrnuty meditace nad kartami, objasnění vyššího úhlu pohledu vědomí – tj. vysvětlení proč se nám v životě dějí některé události, jaký mají záměr, co nás mají naučit. Keltské cvičení WYDA, keltské očistné kruhy (obdoba konstalací), práce a čištění pomocí keltských draků, napojení se na trojenergetický proud, bylinky a bylinné preparáty, tibetské mísy, energetické masáže a práce s energií v rukách, léčení pomocí energí , automatická kresba, automatické kreslení intuitivních obrázků při napojení se na Bohyni, léčení dle různých energetických proudů, shamballa a jiné.

Samhajn 30.10.2021 – Nejvýznamější keltský svátek, počátek keltského roku. V tento den proběhlo první setkání členek chrámu Cadwen. Předčilo všechna má očekávání.

Představujeme témata pro setkání v roce 2022 .
Začínáme 15.1. a 22.1. Oba termíny je stejná náplň. Povídání o Keltech a jejich kultuře.
Zahájíme nový rok povídáním o Keltech a keltské kultuře.
Další setkání už budou tématická, viz seznam. Témata nejspíš nepůjdou posloupně. Vždy bude předem osvětleno co v daný termín budeme dělat.
1. Léčivá síla a energie bylin.
2. Voda a její síla.
3. Stromy a komunikace s nimi.
4. Matka Země a její akupunkturní body.
5. Astrální a dimenzionální brány.
6. Numerologie
7. Astrologie
8. Výklad karet a jiná orákula.
9. Magické symboly a jejich použití.
10. Co nám říká naše tělo.
11. Jak pracovat s emocemi a myšlenkami.
Na jaře půjdeme ven a budeme zkoumat energii venku. Navštěvovat místa spojená s keltskou kulturou.
Další informace na dotaz (Reagujeme na zprávy na instagramu a facebooku).

Mohlo by se vám také líbit...