Magický nápoj

Zní to kouzelně a známe to ze všech pohádek. Vzpomínám si, kdy jsem je četla a ani nedýchala. Představovala jsem si něco tajemného a mystického, co se vařilo ve staré chatrči u lesa nebo v jeskyni vousatého poustevníka. Ingrediencemi bývaly netopýří oči, uši nebo jiné časti těla, hadí sliz nebo možná slza královny víl. Čím náročnější věci na sehnání, tím vyšší cena a prestiž tvůrce nápoje.

A světe div se. Při každé návštěvě semináře na krbových kamnech stojí velká mísa s magickým nápojem, na které si členky pochutnávají. Stává se velmi oblíbeným a žádaným artiklem. A opravdu neběhám po lese, abych našla královnu víl a rozplakala ji, ani nelovím netopýry, abych jim uřezávala ouška nebo ocásky.

Základem jsou bylinky dle intuice nebo toho, co mi zrovna moje duše prozradí. Do nápoje dávám lásku, otevření a vyčištění všech bolestí, uvolnění, harmonii, prostě co mě napadne. A pokud je na semináři druidka čili členka, která má potřebu na sobě pracovat a učit se o bylinkách, energiích, tak jí s láskou přenechám žezlo vlády.

Takže milý čtenáři, pokud jsi byl tak odvážný a dočetl ses až k těmto řádkům a cítíš nutkavou touhu ochutnat zapovězené ovoce a najdeš odvahu přijet k nám na seminář, dveře ti jsou otevřené a já tě s láskou obejmu, jak překročíš práh chrámu. Magický nápoj bude nachystaný a ty se na jeden den můžeš propadnout v čase a vyzkoušet si to, co jsi kdysi dávno četl jen v pohádkách…

Mohlo by se vám také líbit...