Karmický partner David… ten s tou sekanou

Napsal mi mail.

Dobrý den,
rád bych Vám v kostce popsal svůj příběh. Jsem ženatý a máme s ženou dvě děti. Jak jsem pochopil, mám s ženou karmický vztah. Před dvěma lety přišla do našeho vztahu krize, kterou žena řešila asi nevěrou, kterou nikdy nepřiznala. Dlouho jsem se trápil, a taky hodně žárlil. Prošel jsem si depresí. Začal jsem na sobě hodně pracovat. Přečetl si knihy o ženách. Sledoval jsem videa o vztazích. Pochopil jsem, jak jsem se neuměl chovat ke své ženě. V čem a jak jsem jí, ač nevědomě, ubližoval. Svoje chování jsem změnil. Vztah se urovnal. Naše hádky ustaly, ale náš sexuální život moc nefunguje. I když se ženě věnuji a netlačím na ni.

Před dvěma měsíci se mi stala neuvěřitelná věc. Byl jsem na oslavě s kamarády, když jsem ale chtěl jít domů, tak mě kamarád přesvědčil, abych s ním šel ještě do jedné restaurace. Vůbec se mi nechtělo, chtěl jsem už jít domů. Nakonec jsem však s kamarádem do restaurace šel. Tam byla kamarádova manželka s kamarádkou a my přisedli k jejich stolu. S tou kamarádkou jsme se viděli poprvé. Když jsme si všichni povídali, tak jsem si všimnul, jak je ta kamarádka nervózní. Viděl jsem, jak se jí klepou ruce. Najednou jsem se otočil, podíval se jí do očí a vzal ji za ruku.

Okamžitě se uklidnila. Vzal jsem ji za obě ruce a najednou nám bylo neuvěřitelně hezky. Začal jsem ji po rukou hladit a dotýkat se. Mezi námi začaly lítat blesky. V úžasu kamaráda a jeho manželky jsme se začali líbat. Vůbec nechápali co se to děje. Z restaurace jsme odešli a já novou tajemnou ženu doprovodil k jejímu domu. Tam jsme se hladili a líbali s neuvěřitelnou energií. Najednou jsem jí řekl: „Tak dlouho jsem Tě hledal a konečně jsem Tě našel.“ Nikdy jsem takový krásný pocit se ženou nezažil. Od té doby na sebe pořád myslíme. Tajně se scházíme. Milování je neuvěřitelně krásné. Naše těla splynou v jedno.

A teď, proč Vám píšu. Nevím proč se mi to všechno děje. Pochopil jsem, že jsem asi našel spřízněnou duši. Domluvili jsme se, že to všechno necháme plynout a budeme to přijímat tak, jak to bude přicházet. Mám rodinu a nechci ublížit dětem, které milují naši rodinu. Jsem zvědavý, kam nás vesmír bude posílat. Rád bych se Vás zeptal, je možné, že jsem potkal spřízněnou duši? Můžu přerušit karmické manželství?

Děkuji za odpověď a hezký den, David.

Jeho mail mě zaujal. Karmické záležitosti jsou vždy velmi silné a nerozbitné. Domluvili jsme se na výkladu karet. Přišel vysoký charismatický muž středního věku, svým způsobem trochu rozbitý. Řešil především partnerské záležitosti, otázky žárlivosti, nevěry a následného ochladnutí vtahu s životní partnerkou. Přesto to nechtěl vzdát. Hledal cestu, jak by věci v rodině mohly fungovat. Při dlouhodobém nedostatku citu, který postihne většinu dlouhodobých vztahů, se vytváří frustrace, která vyžaduje vyrovnat citový deficit, který vzniká. A tak toužil po lásce, obejmutí, splynutí, potřeboval najít to posvátné, milovat a být milován, jeho silná energie se otiskla do vesmíru a ten mu přivolal partnerku, o které jste četli. Viděla jsem, že zásah bude nutný, a tak jsem mu nabídla seminář. Upřímně, vůbec jsem si nebyla jistá, jestli přijede. Ale potřeba pochopit a zorientovat se citově ve svém životě byla velmi silná, a tak jsem ho mohla přivítat v chrámu.

Dokonce upekl pro členky chrámu sekanou, kterou prý dělal s láskou. Myslel na členky chrámu a šel na zahrádku pro bylinky, aby nám chutnalo. Asi nemusím zdůrazňovat, že vše, co děláte s láskou má unikátní energii, a tak jeho sekaná šla rychle na dračku. Bylo v ní prostě něco přitažlivého, co nám všem chutnalo. A když se podepisoval na uzavřené skupině chrámu, podepsal se David, ten s tou sekanou. A tím se stal nezapomenutelným.

Když jsme otevřeli ženský kruh a on začal vyprávět svůj příběh, přímo mě srazila jeho moudrost a zejména ten mužský úhel pohledu, který nebyl vedený s arogancí nebo s cílem někoho porazit, ale upřímnou láskou a touhou pochopit, jak vztahy a vazby mezi mužem a ženou opravdu fungují. Ukazoval nám staré, a přesto v té chvíli, převratné myšlenky. Protože jsem ho žádala o příběh, po semináři mi napsal pár myšlenek, které mi dovolil tady otisknout.

Ahoj Soni,
dnes jsem v práci začal psát nějaké myšlenky, které mi začaly chodit. Budu přidávat další. Jen koukni.
Hezký den, David

Rád bych popsal svoji cestu, kterou jsem musel projít, abych si uvědomil svoje chování k ženám. Vzorce chování ve vztazích si neseme z domova. Vztah maminky a tatínka je jedno velké trápení. Celý život nedokázal ani jeden z rodičů opustit toho druhého. Přitom si navzájem nevědomky ubližovali a zraňovali se. Nedokázali najít společnou cestu a trávit spolu společný čas. Z takového vztahu rodičů jsem si nemohl odnést dobré vzorce chování do svých vztahů. Naše generace má velkou výhodu, a tou je internet. Začal jsem hledat odpovědi na moje problémy ve vztazích na internetu. Přečetl jsem si hodně vztahových příběhů. Objevil jsem knihy o ženách. Sledoval různá videa a rady na Youtube. Díky zjištěným informacím jsem začal měnit svoje chování ve vztazích.

Postupem času se začaly naše problémy s manželkou zmenšovat. Přijmul jsem naši manželskou krizi jako dar. Krize v manželství mě donutila, abych na sobě začal pracovat. Náš vztah se mohl posunout na úplně jinou úroveň, než byl před krizí. Cesta poznání byla hodně bolestivá. Musel jsem projít nespavostí, depresemi. Moje sebevědomí bylo roztrhané na kousky.

Ve sportu se říká, co Tě bolí, to Tě posílí. Přes bolestivou cestu jsem začal růst a sílit. Bez bolesti to bohužel nejde. Bolest je motorem ke změně. Nikomu se přeci nechce z komfortní zóny. Nejtěžší na celé cestě je to, že nevíte jak je dlouhá. Dnes už vím, že cesta je přesně tak dlouhá, jak každý z nás potřebuje, ke svému poznání. Vždy nám je naloženo na záda jen tolik, kolik dokážeme unést.

Vzpomínám si, jak nám na semináři říkal: „Pochopil jsem, proč žena ve vztahu křičí. Chce, aby ji partner poslouchal, když ji přehlíží. Vlastně ho miluje, protože on jí stojí za hádku. Křičí, protože ho miluje, a chce to změnit, a neví jak na to. V té chvíli má partner přijít a jen ji obejmout, nemusí řešit to, co říká, ona si to dokáže vyřešit sama. To, co od partnera potřebuje je vyslechnout a obejmout.“ Tohle je na kapesník a setření slzy z oka. Kolik vztahů končí na nepochopení takhle jednoduché a hluboce pravdivé myšlenky.

Když byl David v keltském kruhu, čistily se tam vztahy s dětmi a s manželkou. Když přijel domů, tak jeho syn, který s ním do té doby bojoval, za ním přiběhl a obejmul ho. Byl z toho v šoku. Něco takového by si nedokázal představit ani v tom nejdivočejším snu. Postupně se napravuje i vztah s manželkou, který utržil v průběhu soužití hluboké rány. Ale David to nevzdává, stále hledá cesty, jak pochopit sám sebe a složitost partnerství, hledá na Youtube, čte články. Jeho duše pod tíhou bolesti zraje jako víno. Když jsem ho poslouchala v kruhu, bylo mi jasné, že by měl psát knihy. Má moudré, hluboké a nadčasové myšlenky. Přijmout to, co vás nejvíc tíží, jako dar, a ne jako prokletí, nebo trest, pracovat na sobě, posouvat se, hořet na popel a z popela povstávat znova a znova, to chce obrovskou odvahu, vytrvalost a sílu.

Takže milý Davide, děkuji Ti, že jsi našel cestu do chrámu, a že jsi nám ženám ukázal pro nás tu nepochopitelnou mužskou logiku, a že jsi nám s pokorou dokázal ukázat svoji bolest a tím na ní pracovat a rozpouštět ji. Zraješ jako víno, přeji Ti hodně lásky, hlubokého pochopení vztahů a chrámu přeji víc tak úžasných lidí, jako jsi Ty.

S láskou Soňa

Mohlo by se vám také líbit...