Co si vzít z minulých životů?

 

Co si vzít z minulých životů.

Dříve jsem si myslela, že řešit minulé životy je nesmysl. To co se stalo je pryč, nezměnitelné a nenapravitelné. Proč se v tom vrtat, k čemu je to dobré, k ničemu.

Později jsem se dostala do životní situace, kdy jsem věděla přesně, co mám udělat, logicky jsem si byla schopná pomoci, měla jsem jasný názor na to, co v dané situaci dělat.

To co jsem cítila, bylo ale diametrálně odlišné, nemohla jsem si v tu chvíli pomoci, nemohla jsem se hnout z místa. Netušila jsem proč, stále jsem se motala v kruhu, který nikam nevedl.

Pak jsem viděla svůj minulý život a pochopila jsem, proč tohle cítím, proč se mi tohle děje a dokázala jsem poodstoupit od toho, co jsem v minulém životě viděla. Zpracovat situaci s odstupem a zkušenostmi, které jsem nasbírala v tomto životě a tím zpracovat i to, co se děje v současnosti.

Povím vám příběh jedno minulého života. Kdysi v daleké historii žila žena, která hluboce milovala svého rytíře na bílém koni. On odjel do bitvy a už se k ní nikdy nevrátil. Jeho žena na něj roky čekala, její celý svět se zhroutil, když v něm on nebyl a rozhodla se, že na tomto světě bez něj žít nebude. Ukončila tedy svůj život skokem z útesu a v hlubokém zármutku vyřkla větu: „Miluji tě a bez tebe nechci a nebudu žít, do skonání věků budu tvojí ženou“.

V současné době byla s mužem, který si jí nevážil, a ve vztahu byla nešťastná. Trpěla ona a možná i on. Nedokázala od něj odejít, nedokázala se hnout z místa. I když věděla, že ten vztah je nefunkční, věděla, že už dál nemůže, věděla, že ji ten vztah ničí psychicky i fyzicky, nemohla nic.

Vyhledala tedy Soňu a v podvědomí viděla svůj minulý život. Viděla a cítila v jakém zármutku a citu mu ten slib dala. Slib, že do konce věků bude jeho ženou. V současné době svůj slib plnila, plnila to, co mu slíbila, že nikdy neodejde, to raději umře. Dala přece slib.

Ať žije karma. Její drahý se v minulém životě nevrátil, protože si našel jinou ženu. I v tomto životě ji odmítal. Ať dělala cokoliv, nedokázala ho opustit, raději by umřela. Vyřkla slib, karmický slib.

Když si uvědomila, že v tomto životě pro něj umřít nehodlá, že si zaslouží být šťastná i bez něj, není přece ničím majetkem. Uvědomila si, proč i když ví a chce, opustit ho nemůže. Konečně s tím mohla něco dělat. S pomocí Soni na semináři zrušila svůj karmický slib.

Po čase od něj odešla, nebylo to lehké. Trpěla, ale věděla, co chce, nebo spíš co nechce. Nechtěla trpět vedle muže, který o ni nestojí. Teď musela dokázat, že pochopila, že její život nestojí na jednom muži a tím vybít karmu.

Trvalo to mnoho měsíců, ale nakonec pochopila, že ji za to tento muž nestál a ani žádný jiný za to nestojí, je to silná žena, která dokáže jít životem sama.

V nějakých případech je výhodou minulý život vidět, uvědomit si proč se nám určitá situace děje a v podstatně ji na jiném modelu zpracovat. Později lze na minulý život s klidem zapomenout.

S láskou Veronika, manažerka chrámu Cadwen

 

Mohlo by se vám také líbit...