Příběh paní Julie a jejího dvojplamene.

Dvojplamen … kdo ví?

 

Bláznivě jsem se zamilovala do nejlepšího kamaráda mého muže. Nikdy by mě nenapadlo, že se může něco takové stát. On mě jako muž nikdy nepřitahoval. Svého muže miluji, máme hezký vztah, jen po intimní stránce nám to už delší čas nefungovalo. Z jeho strany nebyl už tak velký zájem jako dřív.

Když jsem to s ním řešila, tak jeho odpověď byla vždy, že je hodně utahaný a prostě usne. Tak jsem byla čím dále více frustrovaná a pak už i naštvaná. Stalo se to na jedné oslavě, dost jsme popili a ani nevím jak, proč, prostě jsme se políbili. A to bylo jako exploze, výbuch supernovy. Ale tím to také skončilo.

Oba máme své rodiny, a celá ta situace byla na houby, prostě jsme to hned utnuli a už jsem o tom ani nemluvili. Jako by se to nestalo. Jenže stalo a já na ten polibek dost často vzpomínala a toužila ten pocit znovu zažít.

Asi po roce jsme se sešli opět na oslavě u společných známých. Ta chemie a jiskření mezi námi prostě stále byla. Moje touha se splnila a my jsme si pro sebe opět ukradli polibek. Tím to ale neskončilo. Začali jsme si psát a po čase jsme se domluvili, že se sejdeme. A tak se i stalo. Bylo to úžasné a já mu úplně propadla. Domluvili jsme se, že tomu necháme volný průběh, jestli se ještě sejdeme. Nechtěli jsme riskovat, že to praskne, protože to by byl průšvih jak mraky. Co jsem nečekala, že on se úplně stáhne. Žádné správy, nic. Nechtěla jsem mu psát a vnucovat se. Ale byla jsem úplně v háji. Nemohla jsem jíst, spát, pořád jsem na něj myslela, toužila po něm. Nemohla jsem dýchat. V tu dobu na mě na YouTube vyskakovaly videa o dvojplamenech. Byl to pro mě neznámý pojem. Tak jsem je začala sledovat. Trochu mi to připomínalo nás.  Řekla jsem si, že s tím musím něco udělat, že tak to už dál nejde.

V ten čas na mě juklo video s paní Soňou. Okamžitě jsem k ní pocítila důvěru. Tak jsem jí napsala a objednala se na karty a podvědomí.  Když jsem ní dojela a ona mi otevřela, hned jsme si sedly. Jako bychom se znaly.  Soně jsem neřekla důvod proč jsem na karty chtěla přijet.  Posadily jsme se ke stolu a já si vybrala karty, když jsem sejmula, Soňa mi říká Vy jste zamilovaná a je to karmický partner. A ze mě vypadlo vše, co se stalo a že to potřebuji ukončit, že už nechci cítit tu posedlost a nechci si zničit rodinu.  Karty mě ukázaly, že on to cítí jako já, ukázaly, že to ukončit nejde a pokud bychom to násilně ukončily, on z toho vážně onemocní. Ale Soňa mi řekla, že to můžeme uspat, že teď sice spolu být nemůžeme a nebudeme, ale někdy hodně daleko v budoucnosti bychom spolu být mohli.

Tak jsme šli do podvědomí, abychom vše uspali. Bohužel já jsem také jedna z těch, které se do podvědomí nedostaly. Tak Soňa použila křišťál. Zjistila, že v minulém životě, jsme také byli milenci, že jsme chtěli spolu utéct, manžel to zjistil a v návalu zlosti mě veřejně obvinil z cizoložství a já byla odsouzena a popravena. Manžel toho zpočátku litoval, ale pak pokračoval ve svém životě dál úplně bez výčitek. Přítel z toho vážně onemocněl. Ta situace se tedy opakovala, ale já už nechtěla dopustit, aby špatně skončila.  Soňa vše vyčistila a pomocí archanděla Michaela, moje pocity a ten vztah uspala. Mně se najednou tak ulevilo, domů jsem jela jak na obláčku. Bez těch pocitů marnosti, touhy, bez té bolesti z toho že s ním nemůžu být. Pořád ho mám ráda, ale bez toho zoufalství, už ho za každou cenu nemusím mít a ani nechci. Začala jsem sledovat Sonina videa na YouTube a vždy se mnou rezonovaly a vždy pomohly. Nedalo to na sebe dlouho čekat a stala jsem se členkou Chrámu, začala jezdit na setkání. Čím víc jsem se od něj vzdalovala, on se mi začal ozývat, psát. Ale já byla stále v klidu, v pohodě, to zoufalství se nevrátilo, sem tam jsme si napsali, jednou se viděli, nechala jsem vše plynout. Nijak jsem ho nevyhledávala, aktivita byla vždy z jeho strany. Když jsme tuto situaci řešili v Keltském kruhu, vyplynulo, že on se nudí, a když se nudí tak se mi ozve. A ono to i sedělo k těm situacím. Takže jsem se stáhla úplně, naštvaná na něj nejsem, není proč, oba jsme věděli, že je to dočasné, že spolu být nemůžeme. Ano, ta chemie mezi námi bude a je stále. Na karmickém čištění jsem vyvázala slib k němu, i k manželovi. Co je moje to se mnou zůstane. Jsem naprosto v klidu, v pohodě, spokojená, ta potřeba být s ním za každou cenu je pryč, užívám si života. S manželem jsme na dobré cestě. Věřím, že vše bude v pořádku. Nevím jak bych vše bez Soni, Chrámu Cadwen a děvčat zvládla. Děkuju za to, že jsem je poznala, že jsou součástí mého života.

Mohlo by se vám také líbit...